klasa pod patronatem firmy: Spedimex

TECHNIKUM ADMINISTRACYJNO-USŁUGOWE
ul. Wileńska 53/55, 94-011 Łódź
tel. 42 674-69-88
email: szkola@technikumlodz.pl

Technik logistyk – Łódź

Technikum logistyczne w Łodzi posiada bardzo nowoczesną ofertę edukacyjną dla wszystkich, którzy chcą związać swoją przyszłość zawodową z logistyką. Oferujemy dużą ilość zajęć teoretycznych i praktycznych, możliwość rozwijania się w wybranej specjalizacji oraz przygotowanie do wyzwań, które stanowią integralną część pracy technika logistyka.

Technik logistyk – postaw na pracę, zgodną z Twoimi zainteresowaniami

Pasjonuje Cię transport powietrzny i wodny, a może lądowy? Z zainteresowaniem śledzić, w jaki sposób wielkie firmy radzą sobie z codziennymi wyzwaniami w transporcie ogromnych ilości materiałów? Obserwując samochody transportowe marzysz o tym, aby zająć się koordynacją procesów logistycznych? Chciałbyś mieć pracę, która będzie wymagała od Ciebie dużych umiejętności i nigdy nie stanie się nudna? Zawód technika logistyka jest idealny dla Ciebie!

Czym zajmuje się Technik logistyk?

Na pracę technika logistyka składa się wiele elementów, dzięki czemu może on liczyć na codzienne wyzwania i zadania, które pozwolą mu sprawdzić swoje umiejętności. Logistyka to dziedzina, która zajmuje się przede wszystkim planowaniem, realizowaniem i kontrolowaniem przepływu surowców, materiałów i produktów gotowych, tak by wszystkie wyprodukowane dobra bezpiecznie trafiły do klienta końcowego. Dodatkowo technik logistyk zajmuje się obsługą klienta, dbaniem o przepływ informacji, organizacją pracy innych osób, prognozowaniem popytu w oparciu o dostępne analizy, kontrolowaniem zapasów, procesami zaopatrzeniowymi i realizacją zamówień. Praca technika logistyka jest pełna wyzwań, ponieważ to od niego zależy efektywność planowanego transportu. Jeśli czujesz, że jesteś gotów sprostać takiemu wyzwaniu, zapraszamy do naszego Technikum logistycznego w Łodzi!

Technikum logistyczne w Łodzi

W naszym Technikum logistycznym w Łodzi zapewniamy odpowiednie przygotowanie do zawodu logistyka. Dbamy nie tylko o wiedzę teoretyczną, ale też praktyczne umiejętności, które są niezbędne w pracy technika logistyka. Dzięki temu nasi absolwenci nie mają kłopotów ze znalezieniem pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą – świadomość odpowiedzialności i rzetelne przygotowanie sprawiają, że są oni bezkonkurencyjni na rynku pracy. Nad przebiegiem edukacji czuwa zespół ekspertów, którzy mają ogromne, wieloletnie doświadczenie w logistyce i doskonale wiedzą, jaka wiedza jest potrzebna, aby sprawdzić w pracy logistyka. Oprócz tego rozwijamy inne umiejętności naszych uczniów, takie jak płynność w posługiwaniu się językami obcymi czy liczne kompetencje miękkie, niezbędne do tego, aby z łatwością sprostać wyzwaniom, które czekają na nich po znalezieniu wymarzonej pracy w zawodzie technika logistyki.