klasa pod patronatem firmy: Spedimex

TECHNIKUM ADMINISTRACYJNO-USŁUGOWE
ul. Wileńska 53/55, 94-011 Łódź
tel. 42 674-69-88
email: szkola@technikumlodz.pl

Technikum logistyczne w Łodzi

Technikum logistyczne to idealna propozycja dla osób, które chcą zdobyć zawód ceniony na rynku pracy. Ilość ofert pracy dla techników logistyki stale rośnie, a dodatkowo są one coraz bardziej atrakcyjne. Dzięki temu absolwenci mogą liczyć nie tylko na bardzo ciekawą i angażującą pracę, ale też na szerokie możliwości rozwoju zawodowego, również na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych. Technikum logistyczne zapewnia odpowiednie przygotowanie teoretyczne i praktyczne do wykonywania zawodu.

Dlaczego warto wybrać Technikum logistyczne w Łodzi?

Nasz technikum logistyczne wyróżnia się bardzo ciekawą i złożoną ofertą edukacyjną Oprócz podstawowych przedmiotów zapewniamy uczniom dużą ilość zajęć dodatkowych, które pozwalają im kształcić się w kierunku wybranej specjalizacji. Na codzienną pracę technika logistyka składa się wiele elementów, dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie. O odpowiednią edukacją naszych uczniów dba zespół ekspertów, którzy od wielu lat związani są z logistyką – mogą pochwalić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale też szeroką wiedzą na temat nowoczesnego podejścia i wykorzystania innowacyjnych narzędzi, mających na celu usprawnienie transportu oraz innych aspektów pracy logistyka. Dbamy o to, aby absolwenci naszego technikum logistycznego w Łodzi byli bezkonkurencyjni na rynku pracy.

Technik logistyk – zadbamy o Twoją edukację

Technikum logistyczne w Łodzi cieszy się coraz większą popularnością. Dbamy o wszechstronny rozwój naszych uczniów, przygotowując ich do wejścia na rynek pracy, Oprócz przygotowania do codziennej pracy w zawodzie technika logistyki, dbamy również o umiejętności językowe naszych uczniów oraz o szeroko pojęte umiejętności interpersonalne, potrzebne w codziennej pracy logistyka. Stawiamy szczególne nacisk na kompetencje miękkie, takie jak komunikatywność, umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów czy radzenia sobie ze stresem – każdą z tych umiejętności trenujemy podczas ciekawych zajęć, przeprowadzanych przez naszych ekspertów.

Ukończenie Technikum logistycznego – zapewnij sobie dobry start w przyszłość

Dyplom technika logistyki stanowi odpowiednie wsparcie podczas stawiania pierwszych kroków na rynku pracy. Absolwenci technikum logistycznego mogą liczyć na prac w niemal każdej branży – obecnie każda duża firma potrzebuje profesjonalnej obsługi logistycznej. Nasi absolwenci bez trudu znajdują pracę w działach sprzedaży i dystrybucji w najbardziej znanych firmach w Polsce i na świecie. Doskonale odnajdują się także w działach prognozowania popytu, planowania produkcji, gospodarowania odpadami, w działach logistyki miejskiej usług infrastrukturalnych. Wiele osób, które ukończyły nasze Technikum logistyczne w Łodzi, pracuje w firmach związanych z transportem lotniczym, wodnym i kolejowym, zajmując stanowiska logistyczne i kierownicze.