Aktualności

 • Lista podręczników dla klas I
  Lista podręczników dla klas I

  W tej zakładce przedstawiamy listę podręczników dla klas I na rok szkolny 2021/2022.

  Więcej
 • Lista przyjętych do TAU
  Lista przyjętych do TAU

  Publikujemy oficjalne listy przyjętych uczniów do Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z plikami.

  Więcej
 • Oficjalna bluza TAU
  Oficjalna bluza TAU

  Nadszedł długo wyczekiwany moment! Oficjalna bluza TAU od początku roku szkolnego 2021/22 będzie pełniła rolę szkolnego uniformu. W żadnej innej szkole tego nie znajdziecie!

  Więcej
 • Listy zakwalifikowanych do TAU
  Listy zakwalifikowanych do TAU

  Przedstawiamy listy zakwalifikowanych osób do Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi od roku szkolnego 2021/2022.

  Więcej
 • Zakończyliśmy rok szkolny 2020/21
  Zakończyliśmy rok szkolny 2020/21

  Zakończenie roku szkolnego odbyło się również w Technikum Administracyjno-Usługowe w Łodzi. Po rozdaniu świadectw krótkie przemówienie wygłosił dyrektor TAU Edward Kujawa.

  Więcej
 • Harmonogram zakończenia roku szkolnego
  Harmonogram zakończenia roku szkolnego

  UWAGA! Już jutro odbędzie się zakończenie roku szkolnego 2020/21. Poniżej przedstawiamy Wam harmonogram.

  Więcej
 • Dyrekcja TAU na konferencji ŁCDNiKP
  Dyrekcja TAU na konferencji ŁCDNiKP

  W tym tygodniu odbyła się konferencja organizowana przez ŁCDNiKP pt. O istotnych wymiarach edukacji zawodowej. Dyrekcja Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi wzięła udział w tym przedsięwzięciu.

  Więcej
 • Zakaz palenia na terenie technikum
  Zakaz palenia na terenie technikum

  W związku z powrotem uczniów do zajęć stacjonarnych przypominamy, że na terenie Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi obowiązuje CAŁKOWITY zakaz palenia wyrobów tytoniowych.

  Więcej
 • W czerwcu do Spedimexu!
  W czerwcu do Spedimexu!

  Świeży news dla klasy 2TL! Jeśli pandemia nie pokrzyżuje naszych planów to 23 czerwca uczniowie właśnie tej naszej klasy udadzą się na wycieczkę do firmy Spedimex.

  Więcej
 • Zarządzenie dyrektora
  Zarządzenie dyrektora

  W zakładce publikujemy najnowsze zarządzenie dyrektora Technikum Administracyjno-Usługowego dotyczące zajęć w formie hybrydowej/stacjonarnej.

  Więcej
 • Powrót do szkoły
  Powrót do szkoły

  Mamy dla Was nowe informacje dotyczące funkcjonowania szkoły w najbliższym czasie. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce się zobaczymy.

  Więcej
 • Dni otwarte za nami!
  Dni otwarte za nami!

  Pierwsza edycja dni otwartych Technikum Administracyjno-Usługowego już za nami! Dziękujemy wszystkim uczniom za przybycie do naszej szkoły!

  Więcej
 • Dni otwarte 2021
  Dni otwarte 2021

  10 kwietnia w godz. 10-14 stacjonarnie i za pośrednictwem Facebooka odbędą się w Technikum Administracyjno-Usługowym w Łodzi dni otwarte 2021.

  Więcej
 • TAU jest EKO
  TAU jest EKO

  Technikum Administracyjno-Usługowe w Łodzi wraz z Wyższą Szkołą Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu od połowy marca 2021 r. wprowadziło w swojej placówce przy ul. Wileńskiej 53/55 segregowanie odpadów.

  Więcej
 • Dzień kobiet 2021
  Dzień kobiet 2021

  Męska ekipa Technikum Administracyjno-Usługowego oraz Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi rozdała dzisiaj żeńskiej społeczności czerwone róże z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

  Więcej
 • Zapisz się na warsztaty bezpieczeństwa w sieci
  Zapisz się na warsztaty bezpieczeństwa w sieci

  Internet w dzisiejszych czasach jest narzędziem pomocnym, często również rozrywkowym. Natomiast sieć jest również miejscem bardzo niebezpiecznym. Technikum Administracyjno-Usługowe wraz z Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi przygotowało dla rodziców oraz uczniów wszystkich szkół serie warsztatów dot. bezpieczeństwa w sieci.

  Więcej
 • Weź udział w konkursie chemicznym
  Weź udział w konkursie chemicznym

  Atrakcyjne nagrody rzeczowe do zgarnięcia w konkursie chemicznym organizowanym przez Technikum Administracyjno-Usługowe i Akademickie Liceum Ogólnokształcące. Zapisy u Pań Profersor Klaudii Tyluś oraz Agaty Jeziornej.

  Więcej
 • hALO English FirsT AUhentic challenge rozstrzygnięty!
  hALO English FirsT AUhentic challenge rozstrzygnięty!

  Uczniowie Technikum Administracyjno-Usługowego oraz Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi odebrali nagrody przewidziane w konkursie z j. angielskiego.

  Więcej
 • Pierwsze spotkanie na kursie psychologii efektywnej nauki
  Pierwsze spotkanie na kursie psychologii efektywnej nauki

  W środę 10.02.2021 roku, odbyło się pierwsze spotkanie kursu efektywnego uczenia się online. Zajęcia poprowadziła prof Magdalena Janczak

  Więcej
 • Kolejne nagrody w rękach uczniów
  Kolejne nagrody w rękach uczniów

  Kilka dni po oficjalnym zakończeniu konkursu recytatorskiego, w Technikum Administracyjno-Usługowym i Akademickim Liceum Ogólnokształcącym rozdano również nagrody za konkurs frazeologiczny dla uczniów klas I.

  Więcej
 • Nowy plan lekcji
  Nowy plan lekcji

  Od 8 lutego 2021r. w życie wchodzi nowy plan lekcji Technikum Administracyjno-Usługowego oraz Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

  Więcej
 • Nagrody rozdane!
  Nagrody rozdane!

  Wczoraj, 1.02.2021r. w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym i Technikum Administracyjno-Usługowym odbyło się uroczyste wręczenie nagród za konkurs recytatorski on-line pt. "(...) Bo sam oświadczam: mój gród - to Łódź to moja kolebka rodzima".

  Więcej
 • Rozdanie nagród w konkursie recytatorskim ON-LINE
  Rozdanie nagród w konkursie recytatorskim ON-LINE

  Z przyjemnością informujemy, że uroczyste rozdanie nagród w konkursie recytatorskim ON-LINE pt. "(...) Bo sam oświadczam mój gród - to Łódź moja kolebka rodzima" odbędzie się 1 lutego 2021 r. (poniedziałek) o godzinie 17:30 w budynku Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Administracyjno-Usługowego przy ul. Wileńskiej 53/55 w sali 004 na parterze.

  Więcej
 • Turniej LEAGUE OF LEGENDS za nami!
  Turniej LEAGUE OF LEGENDS za nami!

  QED ZIMOWY TURNIEJ LEAGUE OF LEGENDS ZA NAMI

  Zobaczcie kto odebrał nagrody gamingowe z rąk naszego wicedyrektora Rafała Ossowskiego

  Więcej
 • Nasz Dyrektor tęskni za Nami !
  Nasz Dyrektor tęskni za Nami !

  Drogi Dyrektorze proszę się nie martwić.

  Poradzimy sobie w nauce zdalnej.

  Więcej
 • Szlachetna paczka -pomagamy!
  Szlachetna paczka -pomagamy!

  Kolejny rok z rzędu nasze technikum podjęło się udziału w pięknym projekcie - @Szlachetna PACZKA

  Wybraliśmy rodzinę która potrzebuje pomocy i my takiej pomocy chcemy jej udzielić.

  Więcej
 • Zajęcia w TAU w trybie zdalnym do dnia 29 listopada 2020 r.
  Zajęcia w TAU w trybie zdalnym do dnia 29 listopada 2020 r.

  Drodzy Uczniowie Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi, Ministerstwo Edukacji Narodowej do 29 listopada br. przedłuża zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów i słuchaczy szkół ponadpodstawowych. Prosimy śledzić zapisy w Librusie oraz być obecnym w szkole na DISCORD w terminach zajęć zgodnych z obowiązującym planem lekcji.

  Więcej
 • Materiały informacyjne dotyczące profilaktyki zdrowotnej
  Materiały informacyjne dotyczące profilaktyki zdrowotnej

  Drodzy Uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi! Pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim i swoich bliskich. Jak zapobiegać zakażeniu Na stronach Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego znajdują się aktualne informacje na temat koronawirusa: https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie, www.gov.pl/koronawirus.

  Więcej
 • Zajęcia w TAU w trybie zdalnym do dnia 8 listopada 2020 r.

  Szanowne Uczennice, Szanowni Uczniowie, Dyrekcja ALO i TAU informuje, że w związku z nowymi obostrzeniami z dnia 23 października 2020 r., Technikum od poniedziałku (26 października) pracuje WYŁĄCZNIE w trybie zdalnym. Zajęcia praktyczne będą prowadzone online na platformie wskazanej przez Nauczyciela. Prosimy śledzić zapisy w Librusie oraz być obecnym w szkole na DISCORD w terminach

  Więcej
 • Nauczanie zdalne

  Drodzy Rodzice i Uczniowie, W związku z decyzją MEN oraz MZ, od najbliższego poniedziałku (19/10/2020) Technikum Administracyjno – Usługowe w Łodzi rozpoczyna pracę w trybie zdalnego nauczania za wyjątkiem przedmiotów praktycznych. Informacje o terminach i sposobie prowadzenia zajęć będą zamieszczane na bieżąco w Librusie. W trakcie zdalnego nauczania, na terenie Szkoły będą organizowane konsultacje

  Więcej
 • Samorząd Uczniowski TAU

  W tym tygodniu odbyło się głosowanie na Samorząd Szkoły, w którym Uczniowie Technikum Administracyjno – Usługowego w Łodzi wybrali spośród swoich kolegów osoby które będą reprezentowały szkołę w ich imieniu. Przedstawiamy Wam strukturę Samorządu: Przewodniczący: Daniło Hryhoruk Wiceprzewodniczący: Kornel Góra Wiceprzewodnicząca: Karolina Krupińska Skarbnik: Dominika Tomczyk Dziękujemy wszystkim którzy kandydowali oraz gratulujemy nowo wybranemu Samorządowi!

  Więcej
 • Techniki nauki – nowy cykl edukacyjny
  Techniki nauki – nowy cykl edukacyjny

  Drodzy Uczniowie Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi, Wiemy, że tryb zdalnego nauczania nie jest najłatwiejszy, dlatego polecamy sięgnąć po wsparcie. „Techniki nauki” to projekt, w którym eksperci, trenerzy i wykładowcy w przystępny sposób podpowiadają, jak rozwijać i doskonalić jedną z najważniejszych kompetencji XXI wieku – umiejętność uczenia się. Ważnym tematem cyklu jest planowanie i dobra organizacja

  Więcej
 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021!

  Drogie Uczennice, Drodzy Uczniowie! Podajemy informacje odnośnie rozpoczęcia roku szkolnego 1 września 2020 r. (wtorek) w Technikum Administracyjno – Usługowym w Łodzi: Godzina: Klasa: Sala: 10:00 I TL 202 10:00 I TP 201 10:30 II TL (dawna TAU) 212 Rozpoczęcie roku odbędzie się w rygorze sanitarnym zgodnym z zaleceniami GIS. Przy wejściu do szkoły

  Więcej
 • Egzaminy poprawkowe

  Szanowne Uczennice, Szanowni Uczniowie, podajemy terminy egzaminów poprawkowych: – MATEMATYKA (klasa I i klasa II ALO) – 25 sierpnia 2020 r. – FIZYKA (klasa I ALO i TAU) – 26 sierpnia 2020 r. – CHEMIA (klasa II ALO) – 27 sierpnia 2020 r. Egzaminy poprawkowe odbywać się będą na terenie szkoły z zachowaniem wytycznych GIS

  Więcej
 • Zawieszamy zajęcia dydaktyczne

  Drodzy Rodzice oraz Uczniowie, zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej, w dniach 12.03.2020-25.03.2020 zawieszone zostają zajęcia dydaktyczne. Oznacza to że uczniowie nie przychodzą do szkoły. Nie jest to jednak jednoznaczne z tym, że nie będą odbywały się lekcje. W przyszłym tygodniu uruchomiony zostanie e-learning, o czym będziemy na bieżąco informować Sekretariat szkoły czynny będzie jak

  Więcej
 • Odwołane Drzwi Otwarte 19 marca 2020!

  Drodzy Kandydaci do TAU, w związku z zaistniałą sytuacją w kraju, jesteśmy zmuszeni odwołać Drzwi Otwarte zaplanowane na 19 marca 2020. UWAGA! Drzwi Otwarte odbędą się 19 i 22 czerwca w godzinach 16:00 – 19:00.

  Więcej
 • Zapraszamy na Dni Otwarte 2020!

  Drodzy Kandydaci! Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia nas w szkole! 19 i 22 CZERWCA , godz. 16:00 -19:00. Dlaczego warto? Pokażemy Wam nasze pracownie, porozmawiacie z uczniami, spotkacie dyrekcję, a przede wszystkim, poznacie warunki przyjęcia do naszego technikum! W roku szkolnym 2020/2021 zapraszamy do klas pierwszych: technik logistyk (klasa pod patronatem firmy Spedimex); technik programista!

  Więcej
 • Łódzkie Targi Edukacyjne z naszym udziałem! – aktualizacja
  Łódzkie Targi Edukacyjne z naszym udziałem! – aktualizacja

  UWAGA! Decyzją organizatorów, 23. Łódzkie Targi Edukacyjne, zostały odwołane. O nowym terminie będziemy informować w najbliższym czasie.

  Więcej
 • Spis szkolnych podręczników na rok szkolny 2020/2021

  Drodzy Rodzice oraz Uczniowie! Podajemy spis podręczników szkolnych na rok 2020/2021 dla Technikum Administracyjno – Usługowego w Łodzi. Spis Podręczników_TAU Widzimy się niebawem na rozpoczęciu roku szkolnego! Szczegóły wkrótce.

  Więcej

Masz pytania? Napisz do nas
Logotypy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda