Aktualności

 • Wigilia szkolna w TAU
  Wigilia szkolna w TAU

  17 grudnia w Technikum Administracyjno-Usługowym w Łodzi odbyła się szkolna wigilia. Było bardzo wesoło i świątecznie!

  Więcej
 • Kacper rozdaje bilety!
  Kacper rozdaje bilety!

  Dzisiaj Kacper Zdziech (uczeń III klasy ALO) rozdawał uczniom Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi darmowe bilety na najbliższy mecz piłki wodnej. Przyjście na mecz z wejściówką daje wiele możliwości!

  Więcej
 • Bluzy gotowe do odbioru
  Bluzy gotowe do odbioru

  Serdecznie zapraszamy uczniów Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi po odbiór bluz szkolnych zamawianych w październiku do pokoju 003.

  Więcej
 • Bezpłatne bilety na mecze dla uczniów TAU
  Bezpłatne bilety na mecze dla uczniów TAU

  Przed nami sportowy weekend! Mamy bezpłatne wejściówki na mecze różnych dyscyplin rozgrywane w Łodzi!

  Więcej
 • Halloween Challenge po niemiecku
  Halloween Challenge po niemiecku

  W ostatnich dniach na terenie Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi oprócz Turnieju Trójmagicznego odbył się także Halloween Challenge w j. niemieckiego.

  Więcej
 • Turniej Trójmagiczny za nami
  Turniej Trójmagiczny za nami

  Wczoraj w Technikum Administracyjno-Usługowym w Łodzi odbył się Turniej Trójmagiczny wiedzy z trzech przedmiotów: j. angielskiego, chemii i matematyki. Co ciekawe najlepsze okazały się aż... dwie drużyny!

  Więcej
 • Turniej Trójmagiczny
  Turniej Trójmagiczny

  26 października o godz. 15:30 rusza Turniej Trójmagiczny obejmujący wiedzę z j. angielskiego, chemii oraz matematyki. Serdecznie zapraszamy uczniów Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi do zapisów u p. prof. Magdaleny Sadlak.

  Więcej
 • Klasa Spedimex otwarta
  Klasa Spedimex otwarta

  Kroczek po kroczku i się udało! Pragniemy serdecznie poinformować, że obecna sala 203 stała się oficjalną pracownią firmy Spedimex - potentata logistycznego w Polsce.

  Więcej
 • Meldunek z Wisły
  Meldunek z Wisły

  W środę 6 października znaczna część pierwszych klas Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi wyruszyła w ponad 300 kilometrową podróż do Wisły, gdzie do piątku odbywa się wycieczka integracyjna dla nowych uczniów.

  Więcej
 • Wizyta w Spedimexie
  Wizyta w Spedimexie

  We wtorek 14.09.2021 r. uczniowie klasy III TL Technikum Administracyjno Usługowego w Łodzi uczestniczyli w dniach otwartych firmy zorganizowanych przez patrona klas logistycznych firmę Spedimex.

  Więcej
 • Nowy plan lekcji dla klas pierwszych od 13.09.2021
  Nowy plan lekcji dla klas pierwszych od 13.09.2021

  Przedstawiamy nowy plan lekcji dla klas pierwszych od 13.09.2021r.

  Więcej
 • Zebranie dla rodziców klas pierwszych
  Zebranie dla rodziców klas pierwszych

  Przedstawiamy informację dot. zebrania z rodzicami uczniów klas pierwszych Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi. Zebranie odbędzie się w poniedziałek 13 września o godz. 17:00. W załączonym linku podajemy listę klas oraz przypisanych do nich wychowaców i klas.

  Więcej
 • Nowy plan lekcji już dostępny!
  Nowy plan lekcji już dostępny!

  Nowy plan lekcji dla wszystkich klas Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi obowiązujący już od poniedziałku jest dostępny na stronie w zakładce Strefa Ucznia -> Plan Lekcji.

  Więcej
 • Kiermasz szkolnych podręczników
  Kiermasz szkolnych podręczników

  Już w najbliższy poniedziałek (6.09.2021) odbędzie się kiermasz szkolnych podręczników w Technikum Administracyjno-Usługowym w Łodzi. Zapraszamy do wzięcia udziału.

  Więcej
 • Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022
  Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

  W tej zakładce przedstawiamy szczegółowy harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 w Technikum Administracyjno-Usługowym w Łodzi.

  Więcej
 • Lista podręczników dla klas I
  Lista podręczników dla klas I

  W tej zakładce przedstawiamy listę podręczników dla klas I na rok szkolny 2021/2022.

  Więcej
 • Lista przyjętych do TAU
  Lista przyjętych do TAU

  Publikujemy oficjalne listy przyjętych uczniów do Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z plikami.

  Więcej
 • Oficjalna bluza TAU
  Oficjalna bluza TAU

  Nadszedł długo wyczekiwany moment! Oficjalna bluza TAU od początku roku szkolnego 2021/22 będzie pełniła rolę szkolnego uniformu. W żadnej innej szkole tego nie znajdziecie!

  Więcej
 • Listy zakwalifikowanych do TAU
  Listy zakwalifikowanych do TAU

  Przedstawiamy listy zakwalifikowanych osób do Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi od roku szkolnego 2021/2022.

  Więcej
 • Zakończyliśmy rok szkolny 2020/21
  Zakończyliśmy rok szkolny 2020/21

  Zakończenie roku szkolnego odbyło się również w Technikum Administracyjno-Usługowe w Łodzi. Po rozdaniu świadectw krótkie przemówienie wygłosił dyrektor TAU Edward Kujawa.

  Więcej
 • Harmonogram zakończenia roku szkolnego
  Harmonogram zakończenia roku szkolnego

  UWAGA! Już jutro odbędzie się zakończenie roku szkolnego 2020/21. Poniżej przedstawiamy Wam harmonogram.

  Więcej
 • Dyrekcja TAU na konferencji ŁCDNiKP
  Dyrekcja TAU na konferencji ŁCDNiKP

  W tym tygodniu odbyła się konferencja organizowana przez ŁCDNiKP pt. O istotnych wymiarach edukacji zawodowej. Dyrekcja Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi wzięła udział w tym przedsięwzięciu.

  Więcej
 • Zakaz palenia na terenie technikum
  Zakaz palenia na terenie technikum

  W związku z powrotem uczniów do zajęć stacjonarnych przypominamy, że na terenie Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi obowiązuje CAŁKOWITY zakaz palenia wyrobów tytoniowych.

  Więcej
 • W czerwcu do Spedimexu!
  W czerwcu do Spedimexu!

  Świeży news dla klasy 2TL! Jeśli pandemia nie pokrzyżuje naszych planów to 23 czerwca uczniowie właśnie tej naszej klasy udadzą się na wycieczkę do firmy Spedimex.

  Więcej
 • Zarządzenie dyrektora
  Zarządzenie dyrektora

  W zakładce publikujemy najnowsze zarządzenie dyrektora Technikum Administracyjno-Usługowego dotyczące zajęć w formie hybrydowej/stacjonarnej.

  Więcej
 • Powrót do szkoły
  Powrót do szkoły

  Mamy dla Was nowe informacje dotyczące funkcjonowania szkoły w najbliższym czasie. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce się zobaczymy.

  Więcej
 • Dni otwarte za nami!
  Dni otwarte za nami!

  Pierwsza edycja dni otwartych Technikum Administracyjno-Usługowego już za nami! Dziękujemy wszystkim uczniom za przybycie do naszej szkoły!

  Więcej
 • Dni otwarte 2021
  Dni otwarte 2021

  10 kwietnia w godz. 10-14 stacjonarnie i za pośrednictwem Facebooka odbędą się w Technikum Administracyjno-Usługowym w Łodzi dni otwarte 2021.

  Więcej
 • TAU jest EKO
  TAU jest EKO

  Technikum Administracyjno-Usługowe w Łodzi wraz z Wyższą Szkołą Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu od połowy marca 2021 r. wprowadziło w swojej placówce przy ul. Wileńskiej 53/55 segregowanie odpadów.

  Więcej
 • Dzień kobiet 2021
  Dzień kobiet 2021

  Męska ekipa Technikum Administracyjno-Usługowego oraz Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi rozdała dzisiaj żeńskiej społeczności czerwone róże z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

  Więcej
 • Zapisz się na warsztaty bezpieczeństwa w sieci
  Zapisz się na warsztaty bezpieczeństwa w sieci

  Internet w dzisiejszych czasach jest narzędziem pomocnym, często również rozrywkowym. Natomiast sieć jest również miejscem bardzo niebezpiecznym. Technikum Administracyjno-Usługowe wraz z Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi przygotowało dla rodziców oraz uczniów wszystkich szkół serie warsztatów dot. bezpieczeństwa w sieci.

  Więcej
 • Weź udział w konkursie chemicznym
  Weź udział w konkursie chemicznym

  Atrakcyjne nagrody rzeczowe do zgarnięcia w konkursie chemicznym organizowanym przez Technikum Administracyjno-Usługowe i Akademickie Liceum Ogólnokształcące. Zapisy u Pań Profersor Klaudii Tyluś oraz Agaty Jeziornej.

  Więcej
 • hALO English FirsT AUhentic challenge rozstrzygnięty!
  hALO English FirsT AUhentic challenge rozstrzygnięty!

  Uczniowie Technikum Administracyjno-Usługowego oraz Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi odebrali nagrody przewidziane w konkursie z j. angielskiego.

  Więcej
 • Pierwsze spotkanie na kursie psychologii efektywnej nauki
  Pierwsze spotkanie na kursie psychologii efektywnej nauki

  W środę 10.02.2021 roku, odbyło się pierwsze spotkanie kursu efektywnego uczenia się online. Zajęcia poprowadziła prof Magdalena Janczak

  Więcej
 • Kolejne nagrody w rękach uczniów
  Kolejne nagrody w rękach uczniów

  Kilka dni po oficjalnym zakończeniu konkursu recytatorskiego, w Technikum Administracyjno-Usługowym i Akademickim Liceum Ogólnokształcącym rozdano również nagrody za konkurs frazeologiczny dla uczniów klas I.

  Więcej
 • Nowy plan lekcji
  Nowy plan lekcji

  Od 8 lutego 2021r. w życie wchodzi nowy plan lekcji Technikum Administracyjno-Usługowego oraz Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

  Więcej
 • Nagrody rozdane!
  Nagrody rozdane!

  Wczoraj, 1.02.2021r. w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym i Technikum Administracyjno-Usługowym odbyło się uroczyste wręczenie nagród za konkurs recytatorski on-line pt. "(...) Bo sam oświadczam: mój gród - to Łódź to moja kolebka rodzima".

  Więcej
 • Rozdanie nagród w konkursie recytatorskim ON-LINE
  Rozdanie nagród w konkursie recytatorskim ON-LINE

  Z przyjemnością informujemy, że uroczyste rozdanie nagród w konkursie recytatorskim ON-LINE pt. "(...) Bo sam oświadczam mój gród - to Łódź moja kolebka rodzima" odbędzie się 1 lutego 2021 r. (poniedziałek) o godzinie 17:30 w budynku Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Administracyjno-Usługowego przy ul. Wileńskiej 53/55 w sali 004 na parterze.

  Więcej
 • Turniej LEAGUE OF LEGENDS za nami!
  Turniej LEAGUE OF LEGENDS za nami!

  QED ZIMOWY TURNIEJ LEAGUE OF LEGENDS ZA NAMI

  Zobaczcie kto odebrał nagrody gamingowe z rąk naszego wicedyrektora Rafała Ossowskiego

  Więcej
 • Nasz Dyrektor tęskni za Nami !
  Nasz Dyrektor tęskni za Nami !

  Drogi Dyrektorze proszę się nie martwić.

  Poradzimy sobie w nauce zdalnej.

  Więcej
 • Szlachetna paczka -pomagamy!
  Szlachetna paczka -pomagamy!

  Kolejny rok z rzędu nasze technikum podjęło się udziału w pięknym projekcie - @Szlachetna PACZKA

  Wybraliśmy rodzinę która potrzebuje pomocy i my takiej pomocy chcemy jej udzielić.

  Więcej
 • Zajęcia w TAU w trybie zdalnym do dnia 29 listopada 2020 r.
  Zajęcia w TAU w trybie zdalnym do dnia 29 listopada 2020 r.

  Drodzy Uczniowie Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi, Ministerstwo Edukacji Narodowej do 29 listopada br. przedłuża zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów i słuchaczy szkół ponadpodstawowych. Prosimy śledzić zapisy w Librusie oraz być obecnym w szkole na DISCORD w terminach zajęć zgodnych z obowiązującym planem lekcji.

  Więcej
 • Materiały informacyjne dotyczące profilaktyki zdrowotnej
  Materiały informacyjne dotyczące profilaktyki zdrowotnej

  Drodzy Uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi! Pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim i swoich bliskich. Jak zapobiegać zakażeniu Na stronach Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego znajdują się aktualne informacje na temat koronawirusa: https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie, www.gov.pl/koronawirus.

  Więcej
 • Zajęcia w TAU w trybie zdalnym do dnia 8 listopada 2020 r.

  Szanowne Uczennice, Szanowni Uczniowie, Dyrekcja ALO i TAU informuje, że w związku z nowymi obostrzeniami z dnia 23 października 2020 r., Technikum od poniedziałku (26 października) pracuje WYŁĄCZNIE w trybie zdalnym. Zajęcia praktyczne będą prowadzone online na platformie wskazanej przez Nauczyciela. Prosimy śledzić zapisy w Librusie oraz być obecnym w szkole na DISCORD w terminach

  Więcej
 • Nauczanie zdalne

  Drodzy Rodzice i Uczniowie, W związku z decyzją MEN oraz MZ, od najbliższego poniedziałku (19/10/2020) Technikum Administracyjno – Usługowe w Łodzi rozpoczyna pracę w trybie zdalnego nauczania za wyjątkiem przedmiotów praktycznych. Informacje o terminach i sposobie prowadzenia zajęć będą zamieszczane na bieżąco w Librusie. W trakcie zdalnego nauczania, na terenie Szkoły będą organizowane konsultacje

  Więcej

Masz pytania? Napisz do nas
Logotypy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda