wskinoz.pl

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi to niepubliczna szkoła wyższa założona w 2008 roku. Kształci studentów na kierunku kosmetologia w trybie zarówno stacjonarnym jak i niestacjonarnym. Oferuje studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, skrócone oraz kursy.

Zobacz tę szkołę >>

szkolamedyczna.edu.pl

Policelna Szkoła Medyczna

Policealna Szkoła Medyczna wchodzi w skład grupy QED Edukacja, kształci na kierunku technik masażysta. Nauka trwa 4 semestry (2 lata), po których odbywa się egzamin państwowy potwierdzający zdobycie kwalifikacji. Nauka w Policealnej Szkole Medycznej jest bezpłatna, a rekrutacja odbywa się dwa razy w roku.

Zobacz tę szkołę >>

technikumlodz.pl

Technikum Administracyjno-Usługowe

Technikum Administracyjno-Usługowe w Łodzi kształci uczniów na kierunkach technik logistyk oraz technik programista (z możliwością wybrania specjalizacji e-sport). Nauka w szkole trwa 5 lat, podczas których uczniowie podchodzą do egzaminów potwierdzających kwalifikacje SPL.01 oraz SPL.04. Partnerem szkoły jest przedsiębiorstwo działające w branży logistycznej - Spedimex Polska oraz centrum gamingowe BaseStack Łódź.

Zobacz tę szkołę >>

szkolakosmetyczna.com.pl

Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna

Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna to bezpłatna szkoła policealna wchodząca w skład grupy QED Edukacja. Placówka powstała w 1992 roku i jest najstarszą w regionie. Oferta edukacyjna szkoły obejmuje kształcenie na dwóch kierunkach: technik usług kosmetycznych i podolog.

Zobacz tę szkołę >>

akademickielo.com.pl

Akademickie Liceum Ogólnokształcące

Akademickie Liceum Ogólnokształcące to szkoła średnia, nad którą patronat objęła Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu. Uczniowie liceum uczęszczają do klas kosmetycznych oraz sportowych. Nauka w liceum jest całkowicie bezpłatna, a szereg dodatkowych zajęć lekcyjnych takich jak m.in. treningi cheerleaderek czy szkolna drużyna e-sportowa pozwalają uczniom łączyć naukę ze swoimi pasjami.

Zobacz tę szkołę >>

Masz pytania? Napisz do nas
Logotypy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda