Edward Kujawa

edward kujawa

Dyrektor technikum administracyjno-usługowego w Łodzi

Paulina Daszkowska

paulina daszkowska

wicedyrektor ds. administracyjno-organizacyjnych

Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi. Ukończyła także dwa kierunki studiów podyplomowych: kadry i płace oraz organizacja i zarządzanie placówką oświatową. Interesuje się coachingiem, horse assisted education oraz prawem pracy. Prywatnie miłośniczka owczarków niemieckich, turystyki górskiej oraz jazdy konnej.

Jolanta Chojnacka

jolanta chojnacka

wicedyrektor ds. dydaktyczno-wychowawczych

Dyrektor z 20-letnim doświadczeniem w kierowaniu publicznymi placówkami oświatowymi. Ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunkach: pedagogika i informatyka oraz studia podyplomowe z zakresu: grafika komputerowa oraz integracja sensoryczna. Jej pasją jest chodzenie po górach oraz psychologia. Jest także miłośniczką jazdy na rowerze.

Rafał Ossowski

Rafał Ossowski

nauczyciel fizyki

Z wykształcenia fizyk doświadczalny, zawodowo nauczyciel, prywatnie mąż oraz opiekun dwóch psów i trzech kotów.
Interesuje się nowinkami technicznymi, grą na pianinie, psychologią behawioralną i fotografią przyrody.

Regina Ogińska

Regina Ogińska

Nauczycielka języka polskiego

Nauczycielka dyplomowana, polonistka, egzaminatorka. Opiekunka finalistów i laureatów Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, Olimpiady Artystycznej oraz licznych konkursów przedmiotowych i artystycznych. Otrzymała tytuł ''Nauczyciela - Odkrywcy Uczniowskich Talentów'' i certyfikat Nauczyciela - Nowatora, odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej.
Lubi swoją pracę, górskie wędrówki i długie rozmowy z przyjaciółmi.

Bohdan Dvizohna

Bohdan Dvizhona

Nauczyciel informatyki

Absolwent Wydziału Techniki Stosowanej Politechniki Łódzkiej.
Interesuje się lotnictwem, sztukami walki, starym kinem, lingwistyką matematyczną i literaturą rosyjską. Kocha góry oraz ludzi z poczuciem humoru.

Klaudia Tyluś

Klaudia Tyluś

Nauczycielka chemii

Magister nauczania chemii i analityki chemicznej. Nałogowo czyta skład każdego produktu.

Interesuje się chemią w kontekście zdrowego trybu życia oraz badaniami kryminalistycznymi. Jest introwertyczką, miłośniczką przyrody oraz pieszych i biegowych wycieczek.

Przemysław Pawlak

Przemysław Pawlak

Nauczyciel matematyki

Posiada ponad 20 letni staż pracy. Najbardziej ceni sobie dobrą atmosferę na lekcjach, ponieważ wie, że stres w nauczaniu nie sprzyja niczemu dobremu.

Królowej nauki nauczy każdego!

Agata Lewa

Agata LEWA

Nauczycielka j. rosyjskiego

Od ponad 20 lat pracuję z młodzieżą, którą pragnę zainteresować językiem i kulturą rosyjską. Cenię sobie szczerość i otwartość, uwielbiam rozmowy z młodymi ludźmi, staram się im pomagać w sytuacjach kryzysowych. Interesuję się nerodydaktyką (która opracowuje koncepcję nauczania przyjaznego mózgowi, dostosowanego do sposobu jego funkcjonowania, wykorzystującego jego naturalny potencjał). Uwielbiam podróżować po Rosji i Włoszech.

Piotr Baryła

PIOTR BARYŁA

Nauczyciel logistyki

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunkach pedagogiki i logistyki. Pracuje również jako trener w przedszkolach prowadząc zajęcia sportowe z elementami piłki nożnej oraz w jednej z łódzkich szkółek piłkarskich. Prywatnie mąż i tata dwójki małych dzieci. Interesuję się sportem muzyką oraz dobrym kinem.

Mateusz Stanowski

mateusz stanowski

Nauczyciel historii

Pasjonuje się historią, kinematografią, filozofią oraz myślą polityczną. Miłośnik długich leśnych spacerów ze swoją czworonożną towarzyszką.

Masz pytania? Napisz do nas
Logotypy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda