Edward Kujawa

edward kujawa

Dyrektor technikum administracyjno-usługowego w Łodzi

Agnieszka Mrozek

agnieszka mrozek

wicedyrektor technikum administracyjno-usługowego, nauczycielka chemii

Rafał Ossowski

Rafał Ossowski

nauczyciel fizyki

Z wykształcenia fizyk doświadczalny, zawodowo nauczyciel, prywatnie mąż oraz opiekun dwóch psów i trzech kotów.
Interesuje się nowinkami technicznymi, grą na pianinie, psychologią behawioralną i fotografią przyrody.

Regina Ogińska

Regina Ogińska

Nauczycielka języka polskiego

Nauczycielka dyplomowana, polonistka, egzaminatorka. Opiekunka finalistów i laureatów Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, Olimpiady Artystycznej oraz licznych konkursów przedmiotowych i artystycznych. Otrzymała tytuł ''Nauczyciela - Odkrywcy Uczniowskich Talentów'' i certyfikat Nauczyciela - Nowatora, odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej.
Lubi swoją pracę, górskie wędrówki i długie rozmowy z przyjaciółmi.

Patryk Brandt

Patryk Brandt

Nauczyciel języka angielskiego

Magister filologii angielskiej, wykwalifikowany nauczyciel oraz tłumacz z doświadczeniem akademickim. 14 lat praktyki pozwoliło mu zdobyć ogromne doświadczenie. Uczestniczył w wielu kursach doskonalających warsztat pracy m.in. w Dublinie w Irlandii.
Prywatnie miłośnik kultury i historii Wysp Brytyjskich, a także epoki Wikingów. Entuzjasta boksu i biegania. Pasjonat turystyki pieszej, szczególnie górskiej. Zaangażowany w tematykę rozwoju osobistego.

Bohdan Dvizohna

Bohdan Dvizhona

Nauczyciel informatyki

Absolwent Wydziału Techniki Stosowanej Politechniki Łódzkiej.
Interesuje się lotnictwem, sztukami walki, starym kinem, lingwistyką matematyczną i literaturą rosyjską. Kocha góry oraz ludzi z poczuciem humoru.

Emilia Machowska

Emilia Machowska

Nauczycielka języka angielskiego

Interesuje się sztuką, kulturą, tradycjami i językami obcymi. Chętnie tworzy i podróżuje. Fascynuje się szeroko pojętym zdrowiem, naturą i życiem człowieka. Uważa, że życie pisze najciekawsze i najbardziej złożone scenariusze, więc warto być uważnym i czerpać z tego co nam oferuje.

Klaudia Tyluś

Klaudia Tyluś

Nauczycielka chemii

Magister nauczania chemii i analityki chemicznej. Nałogowo czyta skład każdego produktu.

Interesuje się chemią w kontekście zdrowego trybu życia oraz badaniami kryminalistycznymi. Jest introwertyczką, miłośniczką przyrody oraz pieszych i biegowych wycieczek.

Przemysław Pawlak

Przemysław Pawlak

Nauczyciel matematyki

Posiada ponad 20 letni staż pracy. Najbardziej ceni sobie dobrą atmosferę na lekcjach, ponieważ wie, że stres w nauczaniu nie sprzyja niczemu dobremu.

Królowej nauki nauczy każdego!

Agata Jeziorna

Agata Jeziorna

Nauczycielka chemii

Chemik z długoletnim doświadczeniem w pracy naukowo-badawczej. Lubi dzielić się wiedzą. Eksperymentuje (ale nie na ludziach). Dociekliwa i cierpliwa. Lubi rozumieć...i  nie tylko to, co dzieje się w probówkach.

W uczniach ceni szczerość i odwagę do zadawania pytań.

Marzena Mosakowska

marzena mosakowska

Nauczycielka biologii

Mama dwójki dzieci - dorosłej już córki i dorastającego syna. Nie wyobraża sobie domu bez zwierząt. Aktualnie ma ich czwórkę; psa i trzy koty.

Zakochana w Paryżu, do którego wraca regularnie, a baterie na nowy rok szkolny ładuje obowiązkowo na Półwyspie Helskim i wodach Zatoki Gdańskiej.

Masz pytania? Napisz do nas
Logotypy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda